TrustPort

TrustPort on Euroopa keskmes asetseb ettevõtte, mis on spetsialiseerunud küberturvalisuse lahendustele.
Missioon on kaitsta klientide andmeid ja kommunikatsioone kogu maailmas.
Me pakume vahendeid tuntud ja tundmatute ohtude eest kaitseks nii kodu kasutajatele
kui ka suurtele ettevõtetele. Meie turvalahendused on terviklikud tooted,
mis hõlmavad pidevalt välja töötatud viirusetõrje- ja krüpteerimistehnoloogiaid,
rämpspostiga seotud meetmeid ja anomaalia käitumise jälgimist AI-meetodeid kasutades.
Me arendame neid kogenud analüütikute, väljapaistvate teadmise ja uusimate tipptehnoloogiate
ja meetoditega. Meie tooded tagavad Teie arvuti või kogu teie ettevõtte
võrgu turvalisuse ja kaitsevad kõigi kaasaegsete küberohtude eest.

 

TRUSTPORDI AJALUGU

TrustPordi juured pärinevad 1991. aastast, mil TrustPort oli AECi ettevõtte (lüh. Association for Electronics and Computers) osa ja meie tooteid müüdi AEC-i märgi all. Aastate jooksul omandati üha rohkem kogemusi infotehnoloogia turvalisuse tarkvara alal. TrustPort loodi 2008. aastal sõltumatu, eraldiseisva ettevõttena, kui Clevellance Grupp – juhtiv CEE  ettevõte, mis pakub IT – lahendusi ja teenuseid ettevõtte, finants – ja TELCO sektorites, omandas AEC. Alates sellest ajast on jätkatud andmete ja võrgu turvalisuse seiretehnoloogiate väljatöötamist, mille tulemuseks on toode, mis sisaldab ainulaadseid AI luuretehnoloogiaid, mis on NIST-i väljakutsetega saavutanud mitmeid edusamme. Püüame pidevalt pakkuda oma klientidele tipptasemel terviklikke lahendusi.

AUHINNAD

Alates 2006. aastast on erinevad sõltumatud laborid testinud TrustPordi tooteid ning tulemused on alati olnud märkimisväärsed.

Sõltumatud laborid on Virus Bulletin (VB100 auhind), AV-Comparatives (AV-Comparatives Advanced+ auhind), PC Security Labs (auhinnatud PC Security Labs Excellent), West Coast Labs (saavutatud Checkmark auhind). Need tulemused on tõestus TrustPordi efektiivsusest ning tunnustatud võimekusest kübermaailma kaitses.